Penzion Zliv Bezdrev - dlouhodobá rekonstrukce
Penzion Bezdrev - dlouhodobá rekonstrukce ubytování Zliv Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 10 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Penzion Bezdrev - dlouhodobá rekonstrukce / Zliv

Penzion Bezdrev nabízí ubytování s vynikající polohou v Jižních Čechách, v blízkosti měst Zliv, Hluboká nad Vltavou a Českých Budějovic. Penzion je umístěn do klidného lesního prostředí na poloostrově Králičí vrch, obklopeného rybníkem Bezdrev a zároveň blízkost sportovních, kulturních a historických center, zaručují pohodové prožití Vašeho pobytu.

Penzion Bezdrev - kvalitní ubytování
V penzionu se nachází 10 nově zařízených pokojů s kapacitou 30 lůžek. Příjemný výhled z oken pokojů. Standardní vybavení: LCD televizorem se satelitním příjmem, bezdrátovým připojením k internetu – WiFi. Na všech pokojích je vlastní sociální zařízení (sprchový kout). V pokojích s větším počtem lůžek je spaní částečně řešeno v mezonetu. Každý pokoj je opatřen dveřmi s bezpečnostním zámkem.  

Zliv penzion Bezdrev restaurace
Pro všechny návštěvníky je k dispozici restaurace s bezbariérovým přístupem a kapacitou cca 70 míst, venkovní terasa, bar, salonek, v letních měsících i zahradní krytý altán. Restaurace nabízí široký výběr specialit, hotových jídel, studené kuchyně a dezertů i jídla pro děti a samozřejmě nápoje. Uspořádají zde pro Vás svatby, rodinné oslavy, slavnostní obědy i večeře, firemní akce a školení nebo po domluvě uzavřené akce v celém objektu.

Králičí vrch služby penzionu Bezdrev
Penzion Bezdrev prošel v letech 2008–2009 kompletní rekonstrukcí včetně kuchyně a restaurace. Možnost využití salonku pro menší akce – kapacita 20–25 míst, zahradní krytý altán s kapacitou cca 20–30 míst. Nabídka služeb a možnosti občerstvení pro tyto akce dle dohody a přání zákazníka.

Úschovna kol a jiného sportovního vybavení. Možnost sportovního vyžití – venkovní trampolína (průměr 4,30 m), venkovní pingpongový stůl, atd. Do konce roku rozšíření služeb o nově vybudované dětské hřiště s průlezkami a víceúčelové hřiště s umělou trávou (tenis, nohejbal, fotbal, floorball...). V celém objektu je k dispozici bezdrátové internetové připojení – WiFi.
Penzion Zliv Bezdrev - dlouhodobá rekonstrukce - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Zliv Bezdrev - dlouhodobá rekonstrukce - disponuje restauracíPenzion Zliv Bezdrev - dlouhodobá rekonstrukce - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Zliv Bezdrev - dlouhodobá rekonstrukce -  je k dispozici připojení na internetPenzion Zliv Bezdrev - dlouhodobá rekonstrukce -  je k dispozici letní terasaPenzion Zliv Bezdrev - dlouhodobá rekonstrukce - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardPenzion Zliv Bezdrev - dlouhodobá rekonstrukce - přijímá kreditní karty VISAPenzion Zliv Bezdrev - dlouhodobá rekonstrukce - přijímá kreditní karty American ExpressPenzion Zliv Bezdrev - dlouhodobá rekonstrukce - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Zliv Bezdrev - dlouhodobá rekonstrukce - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Zliv Bezdrev - dlouhodobá rekonstrukce - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Zliv Bezdrev - dlouhodobá rekonstrukce - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou